Kapadokya Turları Tatil Home Güzel Atlar Diyarını Keşfet!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Kapadokya Turları
Bakırköy/İstanbul
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Alpay İzer Sok. No:4, 34144 Bakırköy/İstanbul

Tatil Danışmanına Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Kapadokya tur rezervasyonu yaptırmak için katılmak istediğiniz turun sayfasında bulunan iletişim bilgilerinden yararlanarak tatil danışmanlarımıza ulaşabilir ve turu satın alabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden online olarak turunuzu ayırtabilir, ödeme işlemlerini gerçekleştirerek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Seyahat sigortası yaptırmanız halinde otele giriş yapmadan 72 saat önceye kadar rezervasyonunuzu iptal edebilir ve ücret iadenizi alabilirsiniz. Rezervasyon iptalinde, konaklama ücretinin tamamı iade edilirken sigorta ücreti iade edilmez. Sigorta yalnızca otel konaklamasını kapsar, rezervasyonla beraber alınan uçak biletleri ise sigorta kapsamında değildir. Uçak transferleri son 24 saat kalaya kadar kesintisiz iptal edilebilir. Otobüs de satın alınan rezervasyonlarda ise; gidiş otobüsleri için son 2 güne kadar, dönüş otobüsleri içinse tesise giriş gününe kadar yapılan iptal işlemlerinde ulaşım iadeleri kesintisiz yapılır.

Kapadokya turları için Havale/EFT ya da kredi kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz Bakırköy Kapadokya Turları Tatil Home acentemizi ziyaret ederek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kapadokya tur rezervasyonlarınız için cep telefonunuza ve mail adresinize rezervasyon numarası ile ilgili bilgileriniz ile ilgili belgeler gönderilmektedir.

Kapadokya Turları Tatil Home olarak 5+ turumuzla bölgenin en güzel destinasyonlarını keşfetmekte; Aşk Vadisi, Göreme Açık Hava Müzesi, Temenni Tepesi, Asmalı Konak Müzesi, Gomeda Vadisi, Üç Güzeller ve daha pek çok güzergahı ziyaret etmekteyiz. Kapadokya turları ile tatil severlere hayallerindeki tatili sunmaktayız.

Kapadokya turu ile gezip göreceğiniz eşsiz lokasyonların dışında farklı aktivitelere de katılabilirsiniz. Kapadokya tur yolculuğu sırasında Avanos’ta çömlek yapmayı deneyimleyecek, ATV ile doğa turuna çıkacak, ata binecek, Türk gecelerine katılacak, Cave otellerde konaklayacak, balon turu yapacak ve elbette Kapadokya mutfağının eşsiz lezzetlerini tadacaksınız. Testi kebabı, ayva dolması, sızgıt, kömbe, dıvıl gibi başka yerde bulamayacağınız yöresel menüleri deneyimleyip şarap tadımlarına katıldıktan sonra alışverişe çıkarak Kapadokya tatili için size katılamayan sevdiklerinize oniks taşı tesbih ve süsler, el yapımı çömlekler gibi hediyelikler alabilirsiniz.

Tatil Danışmanına Sor

kapadokya turu iletişim
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98