Kapadokya Turları Tatil Home Güzel Atlar Diyarını Keşfet!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kapadokya Yılbaşı Otelleri - Kapadokya'da Yeni Yıl Partisi!

Kapadokya’da Eğlenceli Yılbaşı Programları 

Yeni yılı İç Anadolu’nun en mistik ve görkemli yerinde, Kapadokya’da, geçirmek ister misiniz? Cevabınız evetse Kapadokya yılbaşı otelleri sizleri bekliyor. Bembeyaz karla kaplı peri bacalarını, yıldızlarla dolu gökyüzünü seyretmek; Türk gecelerinde doyasıya eğlenmek için siz de bu yılbaşı tatili için Kapadokya’ya gelin.

31 Aralık akşamı, tüm otellerin tam doluluk ile hizmet verdiği Kapadokya’da, saatler 12’yi gösterdiğinde muhteşem eğlencelerle yeni yıla gireceksiniz. Ünlü sanatçılar, geleneksel lezzetler, şömine başı sohbetleri, yarışmalar ve özel sürprizler yılbaşı gecesi sizleri bekliyor…

Yılbaşına Özel Program Yapan Kapadokya Otelleri

Kapadokya yılbaşı otelleri, karların altında kalan görüntüleri ve gizemli atmosferleri ile sizleri kendine çekecek. Her sene ünlü sanatçıların katılımı ile yılbaşı organizasyonları hazırlayan oteller, bembeyaz kar manzaraları ve sınırsız eğlenceler sunuyor. 31 Aralık gecesinin unutulmaz hale gelmesini sağlıyor.

Kapadokya yılbaşı programları ile her sene binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan oteller; Türkiye’nin meşhur sanatçıları ve dansçıları ile unutulmaz bir yılbaşı partisi hazırlarlar. Ayrıca Türk geceleri ve Kapadokya’ya özgü geleneksel eğlenceler düzenlerler.

Kapadokya Yılbaşı Programları – Türk Geceleri İle Geleneksel Eğlenceler

Yılbaşı otel programları ile Kapadokya yılbaşı otelleri ve misafirlerini ağırlayan Kapadokya işletmeleri, her şey dahil konaklama hizmetleri sunarak, 1 – 2 gece oda, yemek, konser ya da eğlence, sınırsız içki ve tur gibi imkanları da sunuyor. Genellikle ünlü sanatçıları ağırlayan Kapadokya yılbaşı otelleri, gecenin ilerleyen saatlerinde sürpriz yarışmalar düzenliyor. Kapadokya yılbaşı programları:

 • Misafirlerin restorana ya da bara alınması
 • Karşılama kokteyli (Sıcak şarap, ikramlar)
 • Müzik dinletisi
 • Meyve büfeleri
 • Kanepeler
 • Yılbaşı menüsü
 • Sanatçı programı
 • Türk gecesi programı
 • Kapadokya yılbaşı otelleri dansçı programı
 • Yarışmalar ve hediyeler
 • Yılbaşı pastası
 • Yılbaşı kutlaması
 • Gece çorbası şeklinde düzenleniyor.

Kapadokya yılbaşı programları, yağan karın eşliğinde yılbaşı yemekleri ile başlarken restoranlarda sahne alan sanatçıların şovları ile devam ediyor. Kapadokya’nın geleneksel Türk geceleri de otellerin sunduğu yılbaşı partisi alternatifi olarak dikkat çekiyor. Dileyen misafirler Türk gecesi düzenleyen otellerde kalabiliyor.

[widget-130]

Kapadokya Yılbaşı Otel Fiyatları – Kaçırılmayacak Yılbaşı Fırsatları

Kapadokya yılbaşı otel fiyatları, kış sezonunun başlamasıyla birlikte yükselse de erken rezervasyonlarla uygun otel bulmak mümkün. Oteller, sahip oldukları ve yılbaşı organizasyonları ile sundukları imkanlara göre fiyatlarını belirliyor.

Kapadokya yılbaşı fırsatları her bütçeye uygun olarak değişiyor. Kapadokya yılbaşı otelleri sizlere; güzellik salonu, hamam, spor merkezi, kapalı havuz gibi imkanlar da sunarak farklı bir yılbaşı tatili geçirmenizi sağlıyor. Unutulmaz eğlenceler için Kapadokya yılbaşı programları sizleri bekliyor. 

Kapadokya Yılbaşı Turları – Yeni Yılda Keyifli Kültür Turları

Kültür turlarının merkezi olan Kapadokya, bu sene de yılbaşı programları için merkez oluyor. Hem yılbaşı tatilini yapmak hem de Kapadokya’yı keşfetmek isteyenler için Kapadokya yılbaşı turları kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.

Her şey dahil konaklama sistemi ile hazırlanan yılbaşı turları, 1 – 2 gece konaklama ve eğlence programlarını da içeriyor. Öğrenciler ve tatilci grupları için de tur ücretlerinde indirim yapılabiliyor. Sanatçılı yılbaşı otelleri için düzenlenen turlar daha pahalı olsa da yılbaşı turları ortalama fiyatı 1500 TL ile 3500 TL arasında değişiyor.

Yılbaşında Kapadokya’da Neler Yapılır?

Yılbaşı tatili Kapadokya’da daha keyifli! Bembeyaz karlarla kaplı peribacalarının masalsı manzarasına uyanmak kadar güzel bir şey olabilir mi? Kapadokya yılbaşı oteller, hayalinizdeki tatili size sunuyor. Kapadokya yılbaşı fırsatları sayesinde; Peribacalarının fotoğraflarını çekebilirsiniz. Göreme’deki kilise ve manastırları gezebilirsiniz. Temenni Tepesi’nden kenti kuş bakışı görebilirsiniz. Kapadokya yılbaşı programları ile Kapadokya’nın geleneksel lezzetlerini tadabilirsiniz. Yer altı mağaralarını gezebilirsiniz. Bembeyaz kar manzaralarını fotoğraflayabilirsiniz. Kapadokya yılbaşı otelleri ile kapalı havuzlarda yüzebilirsiniz. Şömine etrafında dostlarınız ve ailenizle keyifli sohbetler edebilirsiniz.

Yılbaşı tatili için mükemmel bir alternatif olan Kapadokya, egzotik otelleri ve peri bacaları ile her sezon yerli ve yabancı misafirlerini ağırlıyor. Bu sene siz de Kapadokya yılbaşı otelleri konukları arasında yer almak istiyorsanız yılbaşı fırsatları sizleri bekliyor, sakın kaçırmayın…

[widget-131]

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98