Kapadokya Turları Tatil Home Güzel Atlar Diyarını Keşfet!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İzmir Çıkışlı Kapadokya Turları

İzmir Çıkışlı Kapadokya Turu Program ve Fiyatlar

İzmir Çıkışlı Kapadokya Turları son dönemde artan talepler nedeniyle oldukça sık düzenleniyor. Ege’nin farklı illerinden gelerek İzmir’de toplanan tatilciler Kapadokya serüvenlerine keyifle başlıyorlar.

İzmir’den Kapadokya’ya yapılan uçaklı ve otobüslü turlar ile 2 geceden 5 geceye kadar farklı seçeneklerde konaklama imkanı veriliyor. Kapadokya’nın ünlü mağara otellerinde kalacağınız ve peri bacalarının eşsiz manzarasına tanık olacağınız tatiliniz; Perşembe, Cuma ve Cumartesi hareketle düzenleniyor.

İzmir Çıkışlı Kapadokya Turları Nasıl Düzenleniyor?

İzmir Çıkışlı Kapadokya Turu seçeneklerinizden ilki olan uçakla yolculuklarda İzmir Havalimanı’nda rehberlerinizle buluşarak yolculuğunuza başlayacaksınız. Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na indikten sonra tur programınıza göre otelinize eşyalarınızı bırakarak gezinize başlayacaksınız. Kapadokya’nın büyülü havası sizi kendine hayran bırakacak!

Eğer Otobüslü Kapadokya Turu tercihiniz olacaksa belirtilen gün ve saatte Karşıyaka Yunuslar, Konak Vapur İskelesi Otoparkı, Bornova Ege Üniversitesi Kampüsü, Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali duraklarından yolculuğa başlarsınız. Afyon Kolaylı Tesisleri’nden katılacak tatilcilerle birlikte Konya – Aksaray üzerinden Nevşehir’e vararak Erciyes Dağı’nın heybeti ile birlikte “Güzel Atlar Diyarı” Kapadokya’ya geleceksiniz.

Anadolu medeniyetlerinden en önemlilerine ev sahipliği yapan Kapadokya’da macera dolu bir tatil sizi bekliyor…

[widget-130]

İzmir Çıkışlı Kapadokya Turları İle İç Anadolu’nun Mistik Dünyasına Giriş Yapın! 

UNESCO Dünya Miras Listesi’ndeki masalsı güzellik Kapadokya’ya keyifli bir yolculuğa siz de katılın! İç Anadolu’nun en turistik bölgesi olan, tarihi ve doğal atmosferiyle misafirlerini büyüleyen Kapadokya’nın yolunu tutuyoruz. 

Birbirinden güzel anılar biriktireceğiniz Kapadokya’da rengarenk balonlara binerek gün doğumunu izleyecek, Kapadokya’nın lezzetli şaraplarının tadına bakacak, otantik mağara otellerinde kalacak, kartpostallık manzaraların tadını çıkaracaksınız. Tatil Home Kapadokya tur fırsatlarını kaçırmayın, bu eşsiz gezi rotası için yerinizi hemen ayırtın! Adana kalkışlı kapadokya turu ile unutulmayacak anılar biriktirmek ve sevdikleriniz ile vakit geçirmek için Tatil Home sizleri bekliyor!

[widget-131]

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98